LR Üyelik Paketleri

LR ürünlerini kesinlikle aylık kota şartı olmadan indirimli almak veya katalog fiyatından satarak ek gelir elde etmek için LR şirketine üye olmanız gerekiyor. Üyelik için herhangi bir kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat ödemezsiniz, ancak üyelik aşamasında ilk siparişinizi oluşturmanız gerekir. Şirket bunun için size indirimli geliş fiyatları üzerinden alabileceğiniz 3 farklı fiyatta paket seçeceği sunar.

Bu paketler serbest seçim, tanıtım seti ve geliştirme seti olarak 3 farklı kategoride detaylı olarak inceleyeceğiz.

 


Serbest Seçim Paketi

LR SERBEST SEÇİM SETİ : EN AZ 85 TL 

Kolayca adından da anlaşılacağı üzere aslında bir paket veya set değildir. LR’a katılmak için ürün kataloğundan kendinize minumum 120 TL değerinde ürün seçersiniz, bunlar size iskonto yapılarak 85 TL’ye indirimli olarak gönderilir. Ürün sayısında hiçbir sınır yoktur. Kaç ürün almak isterseniz her birini indirimli fiyattan ödersiniz. Toplam ne kadar ödeyeceğinizi hesaplamak için katalogdan ürünlerinizi seçip, toplam fiyatı en son hesap makinasıyla 1.4’e böldüğünüzde ödeme yapıcağınız toplam tutarı bulursunuz. Bu tutar minumum 85 TL olmalıdır.

Serbest Seçim ile LR’a üye olduğunuzda seçili ürünler ile aşağıdaki belgeler standart olarak paket içeriğinde sizlere gelir.

1. LR Kataloğu (1 adet) 2. Fiyat Listesi Formu 3. LR Pazarlama Planı 4. LR Şirket Tanıtım 5. İş Ortağı başvuru Formu (2 adet)

Not: Bu paketi LR’ı iş olarak yapmak isteyenlerden ziyade, üye olarak kendilerine indirimli olarak ürün almak isteyenler tercih ediyorlar.Seçilen ürünlerin toplam PW’si ne kadarsa onu kazanırsınız. Bu ürün sayısına göre değişiyor. 40 pw de olabiliyor, 400 pw de… Eğer iş olarak yapacaksanız kesinlikle size önerim İş Geliştirme Seti veya Tanıtım Seti ile üye olmanız olacaktır.

 


Tanıtım Seti Paketi

TANITIM SETİ : 200 TL

Bu pakette LR’ın günlük kullanıma ideal 8 tam boy kişisel bakım ürünleri bulunur. Hepsini 300,70 TL yerine tam olarak 200 TL ’ye indirimli alabilirsiniz. Ek olarak 34 adet parfüm numunesini (her biri 2ml) içeren Starbox parfüm testerları paket halinde hediye olarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 70 TL ’dir. Paketteki ürünler değiştirilemiyor, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz.

TANITIM SETİ İLE GELEN ÜRÜNLER;                           TANITIM SETİ İLE GELEN BELGELER;

1- Aloe Vera Acil Durum Spreyi 150ml                               1- LR Katalog ( 3 Adet )
2- Aloe Vera Konsantre                                                      2- LR Aylık öne çıkan ve kampanyalı ürünler (5 adet)
3- Aloe Vera Propolis Krem                                                3- LR Pazarlama Planı
4- Aloe Vera MSM Vücut Jeli                                              4- LR Şirket Tanıtımı
5- Aloe Vera Vücut Losyonu                                               5- LR İş Kılavuzu
6- Aloe Vera El Kremi                                                         6- LR İsim Listesi
7- Aloe Vera Acil Durum Spreyi 500ml                               7- LR Fiyat Listesi
8- Microsilver Plus Diş Macunu                                          8- LR İş Ortağı Başvuru Formu (6 adet)
9- Starbox Parfüm Numuneleri (Hediye)

Özellikle LR’ı iş olarak yapmak isteyen kişilere İş Geliştirme Seti’ni öneriyoruz. Ancak bütçeniz İş Geliştirme Set paketini almaya yetmiyorsa, almanız gereken ikinci tercihiniz kesinlikle bu paket olmalıdır. Bu paket size 80 puan kazandırır.

Bu pakette LR ve Aloe Vera kalitesini deneyimleye bileceğiniz Aloe Vera Box Set var. Diğer ürünler de rahatlıkla günlük olarak kullanabileceğiniz ve sonrasında memnun kalıp tavsiye edebileceğiniz ürünler. Ne kadar çok ürün denerseniz, o kadar memnuniyetiniz artar. Yapacağınız en güzel satışlar, kendi deneyiminizi anlatarak olur.

Özellikle ilk başlarda ürünleri tanımadığınız için sipariş toplamakta biraz zorlanabilirsiniz. Kimse koklamadan parfüm almak istemez. Birbirinden farklı parfüm seçenek ve numuneleriyle hemen ilk siparişlerinizi toplamaya başlayabilirsiniz.

 


İş Geliştirme Paketi

İŞ GELİŞTİRME SETİ : 349 TL

Bu paket LR’ın en çok satılan Aloe Vera ürünlerinden oluşmaktadır. 19 tane tam boy olarak cilt bakım ürünü 539,80 TL yerine 349 TL ’ye indirimli olarak size gelecek. Ek olarak 34 tane parfüm numunesini (her adet 2ml) içeren Starbox parfüm testerları kutusu size armağan edilecek. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 70 TL ’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz.

İŞ GELİŞTİRME SETİ İLE GELEN ÜRÜNLER;                 İŞ GELİŞTİRME SETİ İLE GELEN BELGELER;

1-   Aloe Vera Acil Durum Spreyi                                         1- LR Katalog ( 3 Adet )
2-   Aloe Vera Konsantre                                                      2- LR İş Ortağı Fiyat Listesi
3-   Aloe Vera Propolis Krem                                                3- LR Pazarlama Planı
4-   Aloe Vera Thermo Losyon                                              4- LR Şirket Tanıtımı
5-   Aloe Vera MSM Vücut Jeli                                              5- LR İş Kılavuzu
6-   Aloe Vera El Kremi                                                         6- LR İsim Listesi
7-   Aloe Vera Krem Sabun                                                  7- LR World (5 adet)
8-   Aloe Vera Duş Jeli                                                          8- LR İş Ortağı Başvuru Formu (6 adet)
9-   Aloe Vera Hassas Cilt Kremi
10- Aloe Vera Vücut Losyonu
11- Aloe Vera Deo Roll-on
12- Aloe Vera Saç Kürü Spreyi
13- Aloe Vera Şampuan
14- Aloe Vera Yumuşak Temizleme Mendilleri
15- Aloe Vera Yüz Peelingi
16- Aloe Vera Gündüz Kremi
17- Aloe Vera Dudak Koruyucu
18- Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem
19- Aloe Vera Hassas Diş Macunu
20- Aloe Vera Diş Macunu
21- Starbox Parfüm Numuneleri (Hediye)

Özellikle LR’ı iş olarak yapmak isteyen kişilere bu seti öneriyoruz. Bunun bir kaç sebebi var:

LR’dan sadece 2-3 ürün alarak bir fikir edinmeniz yada tüm ürünlerinin kalitesi hakkında fikriniz olamaz. Ne kadar çok ürün denerseniz, o kadar memnuniyetiniz artar. En güzel satışlar, kendi deneyiminizi anlatarak olur. Elinizde sadece katalogla gittiğinizde ne kadar ciddiye alınırsınız bir de onu düşünün…

Arkadaşlarınıza LR’ı anlatırken sunum kabiliyetiniz artar. Daha çok ürün, göze daha çok hitap eder. Arkadaşlarınız ürünleri görme, dokunma, koklama, hissetme şansı bulurlar. Üyelik görüşmenizin olumlu sonuçlanma ihtimali artar.

Zaten ürünleri indirimli alıyorsunuz. Bunların hepsini kullanmak yerine bir kısmını katalog fiyatından satar, para kazanırsınız. Daha da önemlisi, üye olduktan sonra bu ürünleri elinizden çıkarmak için kendinizi motive edersiniz. 3-4 tane ürün alırsanız satış yapamadığınızda hemen demotive olur bırakırsınız.

Bu paket size 250 puan kazandırır. Bu rakam en düşük paketin neredeyse 5 katıdır. Siz de arkadaşlarınızı bu paketle üye yapabilirseniz her birinden 250 puan kazanırsınız. Puanlarınız ay sonunda toplanır, şirketten çok yüksek prim alırsınız.

Özellikle ilk başlarda ürünleri bilmediğiniz için sipariş toplamakta zorlanabilirsiniz. Kimse koklamadan parfüm almak istemez ve birbirinden farklı parfüm numuneleriyle hemen ilk siparişlerinizi toplamaya başlayabilirsiniz.

Üye olduktan sonraki haklarınız tüm paketlerde aynıdır. Bir daha tekrar paket veya ürün alma zorunluluğu yoktur. Ancak eğer LR’dan para kazanmayı hedefliyorsanız bizim tavsiyemiz bu paketle üye olmanızdır. Bu paketle başlayanların genelde LR’da çok daha hızlı yükseldikleri ve çok daha iyi para kazandıkları herkes tarafından görülen ve kabul edilen bir gerçektir. Sadece bu pakete özel olarak peşin fiyatına 3 taksitle ödeme yapmanız da mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir